Privātuma politika

Privātuma politika

Tīmekļa vietne WWW.HEORSHE.LV pieder sabiedrībai „MB Baltijos Urmas”, kura ir jūsu personas datu pārzine.

Mēs esam ieviesuši šo privātuma politiku, kas nosaka to, kā mēs apstrādājam vietnē WWW.HEORSHE.LV apkopoto informāciju, kurā ir norādīti arī iemesli, kāpēc mums ir jāievāc noteikti jūsu personas dati. Tāpēc pirms vietnes WWW.HEORSHE.LV lietošanas jums ir rūpīgi jāizlasa šī privātuma politika.

Mēs rūpējamies par jūsu personas datiem un apņemamies garantēt to konfidencialitāti un drošību.

Personiskās informācijas veidi, ko mēs ievācam:

Kad jūs apmeklējat vietni WWW.HEORSHE.LV, mēs automātiski ievācam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažām jūsu ierīcē instalētajām sīkdatnēm. Turklāt, pārlūkojot vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, ko jūs apskatāt, kādas vietnes vai meklēšanas vienumi jūs novirzījuši uz vietni un kā jūs mijiedarbojaties ar to. Šo automātiski apkopoto informāciju mēs dēvējam par „ierīces informāciju”. Turklāt mēs varam vākt personas datus, ko mums sniedzat (tostarp, bet neaprobežojoties ar vārdu, uzvārdu, adresi, maksājumu informāciju u .c.), reģistrācijas laikā, lai varētu izpildīt līguma saistības.

Kāpēc mēs apstrādājam jūsu datus?

Mūsu galvenā prioritāte ir klientu datu drošība, tādējādi mēs drīkstam apstrādāt tikai minimālus lietotāja datus un tikai tādā apjomā, cik tas ir absolūti nepieciešams vietnes uzturēšanai. Automātiski apkopotā informācija tiek izmantota tikai, lai identificētu iespējamos ļaunprātīgas izmantošanas gadījumus un izveidotu statistisku informāciju par vietnes lietošanu. Šī statistikas informācija citādi netiek apkopota tā, lai ar tās palīdzību varētu identificēt kādu konkrētu sistēmas lietotāju.

Jūs varat apmeklēt vietni, nepaziņojot mums, kas jūs esat, un neatklājot informāciju, ar kuras palīdzību kāds varētu jūs identificēt kā konkrētu personu. Ja tomēr vēlaties izmantot kādu no vietnes funkcijām, saņemt mūsu informatīvo biļetenu vai sniegt citu informāciju, aizpildot veidlapu, varat mums sniegt personas datus, piemēram, savu e-pastu, vārdu, uzvārdu, pilsētu, kurā dzīvojat, organizāciju, tālruņa numuru. Jūs varat izvēlēties nesniegt mums savus personas datus, taču tad jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas vietnes funkcijas. Piemēram, jūs nevarēsit saņemt mūsu informatīvo biļetenu vai sazināties ar mums tieši no vietnes. Lietotāji, kuriem nav skaidrības par to, kāda informācija ir obligāta, ir laipni aicināti sazināties ar mums, rakstot uz info@heorshe.lv.

Jūsu tiesības:

Ja esat Eiropas savienības iedzīvotājs, jums ir šādas tiesības, kas saistītas ar jūsu personas datiem:

  • tiesības saņemt informāciju;
  • piekļuves tiesības;
  • tiesības veikt labojumus;
  • tiesības uz personas datu dzēšanu;
  • tiesības ierobežot personas datu apstrādi;
  • tiesības uz datu pārnesamību;
  • tiesības iebilst;
  • tiesības attiecībā uz automatizētu lēmumu pieņemšanu un profilēšanu.

Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, sazinieties ar mums, izmantojot turpmāk norādīto kontaktinformāciju.

Turklāt, ja esat Eiropas Savienības iedzīvotājs, mēs norādām, ka apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu to līgumu saistības, kas mums varētu būt ar jums noslēgti (piemēram, ja veicat pasūtījumu, izmantojot vietni), vai kā citādi, lai īstenotu mūsu iepriekš norādītās likumīgās uzņēmējdarbības intereses. Turklāt, lūdzam ņemt vērā, ka jūsu informācija var tikt pārsūtīta ārpus Eiropas, tostarp uz Kanādu un Amerikas Savienotajām Valstīm.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm:

Mūsu tīmekļa vietnē var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras mums nepieder vai kuras mēs nekontrolējam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par šādu tīmekļa vietņu vai trešo personu privātuma praksi. Mēs aicinām jūs būt uzmanīgiem, ja pametat mūsu tīmekļa vietni, un izlasīt katras tīmekļa vietnes, kurās var apkopot personas informāciju, paziņojumus par privātumu.

Informācijas drošība

Mēs aizsargājam jūsu sniegto informāciju datoru serveros kontrolētā, drošā vidē, kas ir aizsargāta pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu vai izpaušanu. Mēs nodrošinām saprātīgus administratīvos, tehniskos un fiziskos aizsardzības pasākumus, lai aizsargātu savā kontrolē un glabāšanā esošos personas datus pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu, pārveidošanu un izpaušanu. Tomēr nav iespējams garantēt, ka netiks veikta datu pārraide internetā vai bezvadu tīklā.

Tiesiskais izpaušanas pienākums:

Mēs atklāsim jebkādu informāciju, ko apkopojam, izmantojam vai saņemam, ja to pieprasa vai atļauj tiesību akti, piemēram, lai izpildītu ar tiesas pavēsti vai līdzīgu juridisku procesu noteiktās prasības, un ja mēs godprātīgi uzskatām, ka informācijas izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības, jūsu vai citu personu drošību, izmeklētu krāpšanu vai atbildētu uz valsts iestādes pieprasījumu.

Kontaktinformācija:

Ja vēlaties sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par šo politiku vai saņemtu informāciju saistībā ar jebkuru citu jautājumu, rakstiet e-pasta vēstuli uz info@heorshe.lv.

MB Baltijos urmas
Company code: 304602555
VAT code LT100011089015

Adress: Svitrigailos 40B, Vilnius, Lithuania
Tel.: ‎+37068731010
Email: info@luckytackle.eu