Atgriešanas un kompensācijas politika

Preču atdošanas un naudas atmaksas politika

Jums ir tiesības 30 dienu laikā atcelt pasūtījumu, nenorādot iemeslu.

Pasūtījuma atcelšanas termiņš ir 30 dienas no brīža, kad jūs saņemat preces vai kad jūsu izvēlētā trešā persona, kura nav pārvadātāja, pārņem piegādātās preces.

Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs par savu lēmumu ar skaidri saprotamu paziņojumu.

Par savu lēmumu varat informēt mūs pa e-pastu info@heorshe.lv

Mēs atmaksāsim jums naudu ne vēlāk kā 30 dienu laikā no dienas, kad saņemsim atpakaļ atdotās preces. Mēs izmantosim tos pašus maksāšanas līdzekļus, ko jūs lietojāt pasūtījuma veikšanai, un jums par naudas atmaksu nebūs jāmaksā komisijas maksa.

Preču atdošanas nosacījumi

Lai preces varētu atdot, lūdzu, pārliecinieties, ka:

  • preces iegādātas pēdējo 30 dienu laikā;
  • preces ir oriģinālajā iepakojumā.

Nevar atdot šādas piegādātās preces:

  • kas izgatavotas pēc jūsu norādījumiem vai ir redzami personalizētas;
  • kuras pēc savas būtības nav piemērotas atdošanai, piemēram, preces, kas strauji bojājas vai kurām ir beidzies derīguma termiņš;
  • kuras nav piemērotas atdošanai veselības aizsardzības vai higiēnas apsvērumu dēļ un kuru iepakojums pēc piegādes ticis atvērts;
  • kuras pēc piegādes ir neatdalāmi sajauktas ar citām precēm.

Mēs paturam tiesības pēc mūsu ieskatiem atteikties pieņemt atpakaļ jebkuru preci, kas neatbilst iepriekš minētajiem atdošanas nosacījumiem.

Preču atdošana

Jūs esat atbildīgs par mūsu preču atdošanas izmaksām un risku. Preces jānosūta uz šādu adresi:

Svitrigailos 40b, Vilnius, Lietuva

Mēs nevaram būt atbildīgi par precēm, kas ir bojātas vai pazaudētas atpakaļ nosūtīšanas laikā. Tāpēc mēs iesakām izvēlēties apdrošinātu un izsekojamu pasta pakalpojumu. Mēs nevaram atmaksāt naudu, ja nav faktiski saņemtas preces vai atdotā sūtījuma saņemšanas apliecinājums.

Dāvanas

Ja preces iegādes brīdī tika atzīmētas kā dāvana un pēc tam nosūtītas tieši jums, jūs saņemsiet dāvanu kredītu jūsu atdoto preču vērtībā. Pēc atdoto preču saņemšanas jums tiks nosūtīts dāvanu sertifikāts.

Ja preces iegādes brīdī netika atzīmētas kā dāvana vai dāvinātājs ir lūdzis nosūtīt pasūtījumu viņam pašam, lai to vēlāk nodotu jums, mēs naudu atmaksāsim dāvinātājam.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu preču atdošanas un atmaksas politiku, sazinieties ar mums, rakstot e-pasta vēstuli uz info@heorshe.lv

MB Baltijos urmas
Company code: 304602555
VAT code LT100011089015

Adress: Svitrigailos 40B, Vilnius, Lithuania
Tel.: ‎+37068731010
Email: info@luckytackle.eu